Krwawienia międzymiesiączkowe u 35-latki

mam35 lat od 5 lat zaczely się pojawiać krwawienia miedzy miesiączkowe.bylam u 6 ginekologow podobno wszystko jest dobrze miałam zalozona mierne ale tylko 1.5 roku było dobrze.badania wychodzą dobrze.mialam czyszczona macice.wyszly zaburzenia hormonalne.trafilan do endokrynologa mam guz 4.5 cm na tarczycy.w styczniu operacja.obecnie biore zoely ale plamienia znowy się pojawiają i okazało się ze opadla sciana pochwy.bardzo bola mnie krzyże.czy guz jest przyczyna tych krwawien

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje takie prawdopodobieństwo. Niemniej jednak nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.