Krwawienie 6. dni po stosunku przypadające na pierwszy dzień cyklu

Witam Mam pytanie. Wiem, że istnieje prawdopodobienstwo że kobieta ma krwawienie mimo iż jest w ciąży, ale czy jest możliwe że pojawi się krwawienie 6 dni po stosunku, jesli na ten dzien przypada pierwszy dzien kolejnego cyklu? Musiałoby to oznaczać że kobieta miała owulacje na 6dni przed poczatkiem kolejnego cyklu...

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, pierwszy dzień cyklu to pierwszy dzień krwawienia miesiączkowego. Owulacja nie ma związku z odbytym stosunkiem.