Krwawienie 7 tygodni po porodzie - czy to okres?

Witam. 7 tygodni temu urodziłam córeczkę. 8 dni temu dostałam miesiączkę, przynajmniej tak mi się wydaje, bo do tej pory krwawienie jest tak obfite, że cały czas mnie zalewa i nie wygląda to na zwykłą miesiączkę. Ogólnie czuję się dobrze. Bardzo mnie to martwi.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Około 6 tygodni po porodzie warto wybrać się do rejonowej poradni ginekologicznej na kontrolę. Jeśli nie była Pani na takiej wizycie, to lepiej to zrobić teraz, zwłaszcza, że jest Pani zaniepokojona charakterem krwawienia z dróg rodnych. Po porodzie nie tylko dziecko, ale także i matka wymaga opieki medycznej.

Pozdrawiam!