Krwawienie - drugi okres po 3 dniach?

Witam. Mam nastepujacy problem... Od 2 miesiecy nie biorę tabletek antykoncepcyjnych. W pierwszym miesiącu było OK, dostałam okres po 30 dniach tak jak przed braniem tabletek, lecz teraz w drugim pojawił się pewien problem, a mianowicie miesiączkę miałam 4 grudnia i trwała 5 dni, dość obfita, a w 11 dniu zaczęłam znów krwawić, i to całkiem porządnie, jakby 2 okres... Nie było tego mało, jak np. plamienie, tego zaczyna być coraz wiecej, boli mnie podbrzusze, mam zawroty głowy i ogólne osłabienie. Nie wiem, co robić, co to może być... i trwa to już 3 dzień i nie wygląda na koniec. Do lekarza są bardzo duże kolejki. Mam 19 lat. BARDZO proszę o jakieś rady :(

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Niestety, pomoże Pani tylko lekarz... Proszę powiedzieć w przychodni, że ma Pani nieprawidłowe, obfite krwawienie z dróg rodnych, zawroty głowy i osłabienie - powinni umówić Panią na wcześniejszy termin. Przecież ma Pani dość poważne objawy, a nie umawia się Pani na wizytę, żeby poprosić o receptę na pigułki. Proszę spytać bezpośrednio lekarza - może wyrazi zgodę, by przyjąć Pania wcześniej. Do ginekologa może Pani iść do każdej przychodni, nie tylko do swojej rejonowej. Może w innej placówce są bliższe terminy.

Pozdrawiam!