Krwawienie jako wynik zagnieżdżenia się zarodka

witam. 25 czerwca współżyłam w dni płodne z prezerwatywą, był to stosunek przerywany więc spermy w prezerwatywie nie było z tym że obsunęła się ona do połowy 11 lipca dostałam okresu. teraz spóźnia mi się dwa dni i jak dotykam piersi z uciskiem bolą, wydobywa się z pochwy biały śluz, raz gęsty raz rzadszy . Czy to może być ciąża, a poprzednie krwawienie nie było okresem tylko wynikiem zagnieżdżenia się zarodka ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży jest znikome, a opisane objawy najpewniej są wynikiem zbliżającej się miesiączki. Proszę cierpliwie poczekać na krwawienie.