Krwawienie po miesiączce - co oznacza?

Witam!

4 grudnia 2010r. skończyła mi się miesiączka (5 dni temu), dzień po miesiączce współżyłam z chłopakiem - BEZ ZABEZPIECZENIA - (choć nigdy się nie zabezpieczaliśmy - czyli ok. 5 miesięcy.) Miesiączka spóźniała mi się 3 dni ale w końcu ją dostałam.. Trwałą jak zwykle 4 dni. Tak jak mówiłam współżyłam dzień po miesiączce czyli 4 dni temu, przedwczoraj zauważyłam, że mam lekkie krwawienie, czym może być to spowodowane? Zaznaczam, że od okresu minęło TYLKO 4 dni... a ja zaczęła ponownie delikatnie krwawić.. Stosunek nie sprawiał mi bólu także na pewno nie jest to spowodowane jakimś otarciem czy czymś w tym rodzaju... Krwawię delikatnie już 3 dzień..

Czy możliwe że jestem w ciąży? Dodatkowo powiem, że mam jeszcze takie objawy jak: - Ból brzucha jak przy miesiączce - lekkie pieczenie i swędzenie narządów płciowych - czasem boli mnie głowa.. - TEMP. ciała w normie.

Witam serdecznie!

Dolegliwości bólowe brzucha, świąd i pieczenie w okolicach intymnych mogą być spowodowane stanem zapalnym dróg rodnych. Może to być również przyczyna krwawienia po miesiączce.
Nie podała Pani ile dni trwają cykle i czy są one regularne. Być może przyczyną krwawienia jest owulacja. Nie jest to wówczas nic niepokojącego.

Jednak niewykluczone, że jest to krwawienie implantacyjne. Dlatego po około 2 tygodniach należy wykonać test ciążowy.

Jednak trudno bez badania ginekologicznego określić czym jest spowodowane nieprawidłowe krwawienie. Dlatego wskazana jest wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam