Krwawienie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Okres dostalam 12 lutego, kolejny okres dostalam 23 lutego ale był on spowodowany odstawieniem tabletek antykoncepcyjnych. Czy w marcu mam się normalnie spodziewać krwawienia w terminie cyklu czy później?

Jeżeli przed stosowaniem antykoncepcji krwawienia miesiączkowe były regularne powinien wrócic regularny cykl. Jeżeli nie należy przeprowadzić u Pani szczegółową diagnostykę hormonalną wraz z badaniem ginekologicznym.