Krwawienie po okresie

Od paru miesięcy zauważyłam, że mam okres 5-6 dni. Potem 1-2 dni przerwy i znów lekko krwawię, a raczej taka brązowa z krwią, około 1-2 dni cykle mam regularne. Co to może oznaczać?

Witam serdecznie,

Plamienia po miesiączce mogą być objawem m.in. stanów zapalnych dróg rodnych, polipów lub torbieli jajników.
Wskazana jest konsultacja ginekologiczna. Podczas wizyty lekarz zbierze dokładny wywiad oraz wykona badanie ginekologiczne. Również powinna Pani mieć wykonane usg narządu rodnego. Możliwe będzie wówczas postawienie rozpoznania oraz włączenie leczenia.

Pozdrawiam