Krwawienie po okresie - czy to ciąża?

Witam,
10 dni po okresie dostałam krwawienia, i to nie jest takie krwawienie jak podczas okresu. Bardzo mnie to zaniepokoiło. Czy to może być ciąża?

Witam serdecznie,

Krwawienia lub plamienia po miesiączce mogą być spowodowane stanami zapalnymi dróg rodnych, polipami, mięśniakami lub torbielami jajnika. Trudno to określić bez badania ginekologicznego.
Przyczyna krwawienia może być również związana z ciążą. Dlatego może Pani we własnym zakresie wykonać domowy test ciążowy. Ale niezależnie od tego należy pójść na wizytę do ginekologa.

Pozdrawiam