Krwawienie po pettingu a plamienie implantacyjne

16 września uprawiałam petting z chłopakiem. Mógł on przenieść trochę plemników do środka poprzez palce. 20 września dostałam tak jakby lekkiego krwawienia, 21 i 22 przy porannym moczu ze mnie ciągnęła się aż krew, były skrzepy krwi, później były jedynie plamienia. Co 5 minut latam do łazienki siusiu. Moje cykle są bardzo nieregularne. I moje pytanie brzmi, czy jeżeli tego 16 września np była owulacja i doszło do zapłodnienia, to czy 20 już mogłam mieć plamienie implantacyjne?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Plamienie implantacyjne pojawia się około 10 dni momentu, w którym doszło do zapłodnienia. Mało prawdopodobne jest więc że właśnie tego typu plamienie pojawiło się u Pani. Dla pewności, najwcześniej 10-14 dni od stosunku można wykonać test ciążowy.