Krwawienie po pierwszym pettingu

Witam! Mam 20 lat i jestem dziewicą. Od 1,5 miesiąca uprawiam z moim chłopakiem petting. Po ostatnim naszym zbliżeniu, w którym mój chłopak wkładał palce do mojej pochwy i pocierał łechtaczkę następnego dnia wystąpiło krwawienie. Dodam, że mój chłopak był bardzo delikatny i tylko trochę włożył mi palca w pochwę. Przy samym zbliżeniu i podczas krwawienia nic mnie nie bolało. Sytuacja ta trwa jeden dzień. Czy to coś poważnego? Dlaczego krwawienie nastąpiło dopiero następnego dnia? Co mogło doprowadzić do tego krwawienia? Proszę o poradę.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam! Krwawienie może mieć wiele przyczyn, z których żadnej nie można wykluczyć w ramach internetowej porady. Jeśli będzie się powtarzać - proszę się udać do lekarza. W opisanym przypadku najbardziej prawdopodobnym powodem krwawienia było naruszenie błony dziewiczej. Pozdrawiam serdecznie!