Krwawienie po porodzie przez 5 tygodni

Jestem po porodzie według lekarza oczyściłam się i zagoiłam prawidłowo,przepisał mi tabletki antykoncepcyjne,które brałam 3 tygodnie. Na początku przez pierwszy tydzień pojawiły się brązowe upławy, następnie przeszły w krwawienie bardzo obfite i bóle brzucha. Trwa to już 5 tygodni. Oprócz tego wykonałam badanie krwii, w którym jeden z wyników jest podwyższony eGFR >60 jedn.1,73m2. Odczówam też ból dolnej części pleców. Bardzo się niepokoje i proszę o porade.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście nadmierne krwawienie wymaga rewizji macicy podczas badania u ginekologa. Tego z pewnością nie można bagatelizować. Parametr, o którym Pani wspomina nie jest podwyższony. eGFR to wartość służąca do oceny funkcji nerki i oznaczenie >60 jest w tym momencie dobrym sygnałem. eGFR ocenia filtrację nerkową.