Krwawienie po rozpoczęciu stosowania tabletek antykoncepcyjnych dwa miesiące po cesarskim cięciu

hiore pierwszy raz tabletki anty dostalam okresu trwal dwa dni potem dwa nie i teraz caly czas krwawie i dosc mocno niz mialam okres a dwa miesiace po cc jestem ginekolog mowil trzy tygodnie temu zebmaam nadzerke

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krwawienie może być wynikiem nadżerki. Może być to także działanie niepożądane tabletek hormonalnych. Sugeruję konsultację ginekologiczną.