Krwawienie po stosunku a badanie ginekologiczne

ost.Mies. była 3.11.natomiast 29list pojawiła się krew po stosunku za dwa dni znów krwawiłam(wychodzilo ze okres 3dni-krwawienia) poszłam do szpitala badanie uSg dopochwowe nic nie wykazało Nadżerki,polipów itp brak Dziś byłam prywatnie u tego samego lekarza mówiłam iż krew to byl okres ktory dzis sie skaczył lecz przy badaniu na palcu mial krew.Szyjka juz nie była miekka.Czekam na wynik cytologi czy to moze oznaczac coś Bardzo zlego:(??

Szanowna Pani,
była Pani badana w szpitalu, przez lekarza prywatnie-obaj lekarze mieli możliwość oceny Pani stanu zdrowia wykonując badania więc to do nich powinna Pani kierować pytanie dotyczące Pani stanu zdrowia.