Pokaż kategorie abcZdrowie.pl
Kobieta , 28 lat

Witam. 24 stycznia 2011 miałam zabieg usunięcia nadżerki. Po zabiegu pani doktor przepisała mi tabletki antykoncepcyjne C***, dwa opakowania, które miałam zażyć ciągiem, abym nie dostała miesiączki i rana lepiej się wygoiła. Po miesiącu pojawiło się plamienie, które trwało około tydzień, a póżniej pojawiło się krwawienie i strasznie duże skrzepy, które minęły po paru dniach, a krwawienie nadal się utrzymuje. Za dwa dni kończę zażywać tabletki antykoncepcyjne i powinnam dostać okres. Moje pytanie, czy tak długie krwawienie (już teraz dwa tygodnie, a jak dostanę miesiączkę będzie jeszcze dłuższe) jest normalne? Jak długo powinno trwać krwawienie po takim zabiegu? Dodam, że wizytę mam dopiero za półtora tygodnia. Proszę o odpowiedź.

Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Dr n. med. Anna Wilczyńska 61
Dr n. med. Anna Wilczyńska Ginekolog, Warszawa Rembertów 61 poziom zaufania
Zaufany specjalista Umów wizytę

Dzień dobry!
Być może nadżerka nieprawidłowo się zgoiła i stąd pojawiło sie krwawienie.
Raczej przy przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych jedno po drugim opakowaniu nie występują tak obfite krwawienia.
Z powazaniem.

lekarzy jest teraz online

Zapytaj lekarza
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500