Krwawienie po zabiegu LEEP z tytułu CIN II/III i HPV

Witam, 9.09 miałam zabieg LEEP z tytułu CIN II/III i HPV. Po tygodniu zaczęło się brązowawe plamienie (o mocno nieprzyjemnym zapachu) które zmieniło się w regularne krwawienie. 24.09 wydaje mi się że dostałam miesiączki bo krwawienie było obfitsze, bardziej czerwone i o innym już zapachu. (wg kalendarza miesiączka powinna być ok 3 dni później) po 5-6 dniach krwawienie nie ustało, utrzymuje się na poziomie 3 dnia miesiączki. Od wczoraj jest mi coraz bardziej słabo i zaczęło pobolewać podbrzusze.

Krwawienia po zabiegach pętlowych są jednym z najczęstszych powikłań, na pewno zostala Pani o tym uprzedzona. Musi sie Pani zgłosić do lekarza wykonującego zabieg, jesli krwawienie jest bardzo obfite i w Pani odczuciu zagraża Pani życiu - na ostry dyżur do najbliśzego szpitala z oddziałem ginekologii