Krwawienie po zabiegu łyżeczkowania macicy

Witam.mialam wylyzeczkowana macice i szyjke macicy powodem bylo obfite krwawienie 13dni przed zabiegiem mialam enometrium 4cm ktory pekl i byl tego powodem.Po zabiegu nie krwawilam i nastepne pol dnia pod wieczor juz zaczol bolec mnie brzuch i znowu krwawie obficie czy to normalne? przeraza mnie te krwawienie bo jest obfite

Krwawienie po zabiegu wyłyżeczkowania jamy macicy może utrzymywać się kilka dni a następnie powinno ustąpić. Dołączające się bóle dołem brzucha po zabiegu mogą sugerować stan zapalny. Warto więc skonsultować się w tym przypadku z lekarzem ginekologiem.