Krwawienie po zażyciu tabletek poronnych

Wzielam tabletki poronne . Jest czwarty dzień i zaczynam mocno krwawic i pojawiają się bole brzucha. Co jest tego przyczyna? Czy ten stan jest zagrazajacy ?

tabletki poronne jak sama nazwa wskazuje wywołują poronienie czyli krwawienie.Trzeba sie zgłosić do ginekologa,bo krwawienie może być bardzo obfite ,zagrażające życiu.Te tabletki w Polsce są zabronione,używanie jest karalne, radze sie zastanowić zanim sie napisze głupie pytanie