Krwawienie podczas starań o dziecko

dzień dobry, z mężem staramy się o dziecko , jestem teraz tydzień od planowej miesiączki i od wczoraj mam dziwne krwawienie( napewno to nie jest miesiączka) nic mnie nie boli , i wydzielina jest inna , bez skrzepów , jakby czysta krew. Proszę mi pomóc , co to może być ? Na poronienie za wcześnie , a na plamienie implantacyjne to chyba za silne, sama nie wiem . Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam Ewelina

Mariusz Sadowski Ginekologia

Pytanie jest zasadnicze- czy jest to staranie się o ciążę wspomagane czy nie? Czy wykonywany był test ciążowy?
Za mało informacji!