Krwawienie podczas stosunku i ból lędźwi

mam umowiona lekarza ginekologa ale ja sie strasznie stresuje .Ostatnio podczas stosunku mocno krwawilam a pozniej bolaly mnie ledzwie. Malo tego na 2 i 3 dzien mialam dziwna wydzieline w kolorze czarnym. miesiaczki sa nie regularne, trwaja ok 4 dni 2 krwi i 2 brazowej wydzieliny ze skrzepami. lecze sie na niedoczynnosc tarczycy. mam 27 lat i zawsze moje miesiaczki tak wygladaly i mam jakies uplawy w kolorze brazowego. Czytalam co nieco w internecie i boje sie ze to rak
27 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W przypadku choroby tarczycy misiaczki ich rodzaje i wygląd mogą być nieznacznie inne aniżeli ma to miejsce u zdrowej kobiety. Obecność krwawienia a potem brązowych czy czarnych plamień może być fizjologiczne ale może także wynikać z obecności na przykład polipa, nadrzerki , czy też mięśniaka macicy. Tak jak Pani powiedziała konieczna jest wizyta u ginekologa oraz badanie u s g.