Krwawienie podczas stosunku seksualnego

WITAM MAM PYTANIE NA TEMAT KRWAWIENIA PODCZAS STOSUNKU?MIAŁAM MIESIĄCZKE MIESIĄC TEMU I GDY SIĘ KOCHAŁAM DZISIAJ Z PARTNEREM MIAŁAM KRWAWIENIE!PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ CZYM TO MOŻE BYĆ SPOWODOWANE I CZY MAM SIĘ NIEPOKOIĆ TYM?

Elżbieta Rhone

Witam,
a czy jest Pani pewna, że nie jest to kolejna miesiączka? Bo jeśli cykle są regularne to najpewniej to było powodem. Inną przyczyną mogło być uszkodzenie dróg rodnych podczas stosunku, otarcie - wtedy należy udać się do lekarza.