Krwawienie przez 3 dni w 8 tygodniu ciąży a poronienie

Witam!Ciążą 8 tydzien i 2 dni.W piątkowe popołudnie wystąpiło krwawienie,podczas oddawania moczu 2 razy wypadło ze mnie coś małego.Potem było tylko lekkie krwawienie i tak było do sobotniego południa.W sobotę zaczęłam mocniej krwawić i nagle wypadło ze mnie coś dużego przypominające ''kurzą wątróbkę''.Krwawiłam do wieczora.W nocy i od niedzieli tylko brązowe plamienia.Czy to było poronienie i czy takie krótkie krwawienie jest normalne?Proszę o odpoiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane poronieniem na wczesnym etapie ciąży. Nie można wykluczyć innego podłoża występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.