Krwawienie przy antykoncepcji

Biorę pierwsze opakowanie N****. Od kilku dni mam krwawienia międzymiesiączkowe i bóle w podbrzuszu jakie mogą być tego przyczyny? Biorę regularnie od pierwszego dnia krwawienia co do minuty. Błagam o szybką odpowiedź. Stosunek zaczęłam po 2 tygodniu brania tabletek :) Z góry bardzo dziękuję, pozdrawiam :)

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Krwawienia dodatkowe mogą się pojawić podczas stosowania antykoncepcji szczególnie podczas pierwszych cyklów, najczęściej ustępują w ciągu kolejnych miesięcy. Zazwyczaj nie ma powodów do obaw.

Jeżeli tabletki stosowane są prawidłowo to cały czas istnieje ochrona antykoncepcyjna.