Krwawienie przy blistrach Daylette

witam, biore tabletki Daylette od ponad roku, pominelam tabletke 15, i przyjelam ja razem z 16 wieczorem o stalej porze. tylko jest jeden problem nie zastosowalam sie do zalecen na ulotce bralam do konca blister z tabletkami plabeco i wystapilo krwawienie trwalo do 2 tabletki z nowego blistra, wtedy tez wspolzylam z mezem do konca, wczesniej nie mialam stosunku, czy ochrona mogla sie az tak bardzo obnizyc?? zebym zaszla w ciaze? prosze o odp.

Witam. Ochrona antykoncepcyjna w czasie stosunku podczas przyjmowania tabletek z drugiego blistra była już zachowana, nie ma powodów do niepokoju.