Krwawienie śródcykliczne a konieczność dodatkowego zabezpieczenia

witam, mam 52 lata Zaczęłam brać tabletki qlaire. Dzisiaj to już 20 tabletka. 8 dni temu wystąpiło plamienie śródcykliczne. Czy muszę dodatkowo się zabezpieczać? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli stosuje Pani tabletki prawidłowo to nie ma konieczności dodatkowego zabezpieczania.