Krwawienie tydzień po miesiączce a prawdopodobieństwo ciąży

Mam 18 lat, mam w miarę regularne miesiączki, co ok. 30 dni i trwające 7-8 dni, ostatnio dostałam okresu 2 sierpnia i nie różnił się od poprzednich. Dziś-tydzień od zakończenia okresu znów dostałam miesiączki. Wygląda jak normalna miesiączka. Nie wiem co to może być. Czy istnieje możliwość że to ciąża? Uprawiałam seks ale się zabezpieczałam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Raczej są to krwawienia międzymiesiączkowe. Wskazana kontrola ginekologiczna.