Krwawienie w 33 tygodniu ciąży

Witam,
mam założony pessar, ponieważ skracała mi się szyjka macicy, ale przy załatwianiu się, oddawaniu stolca, mam krwawienie z pochwy, które potem przechodzi i mam brązowe plamy. Potem wszystko ustaje do czasu następnego załatwiania się.

Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź.
Dodam też, że miałam nadżerkę.
Pozdrawiam serdecznie

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Każde plamienie lub krwawienie w ciąży powinno  być wyjaśnione. Ponieważ są to objawy niepokojące. Dlatego wymaga Pani zgłoszenia się jak najszybciej do ginekologa.

Pozdrawiam