Krwawienie w połowie cyklu miesiączkowego

dobry wieczor juz drugi raz z rzedu w polowie cyklu dostaje krwawienia. Jaka jest tego przyczyna? czy to moze byc zwiazane z owulacją czy cos powazniejszego? dodam, że jestem po usunieciu prawego jajnika, mam zakrzepicę żył głębokich a na lewym jajniku pojawił mi sie pęcherzyk graffa. Mam 19 lat.. proszę o pomoc..

Elżbieta Rhone

Witam,
może to być oczywiście krwawienie przy owulacji, jednak należy udać się do lekarza, żeby wykluczyć inne, dużo groźniejsze przyczyny takiego krwawienia.