Krwawienie w środku cyklu

Witam, mam problem.
Więc okres miałam 2.03.2010, współżyłam 14.03, natomiast 19 wystąpiło krwawienie, które trwało 2 dni. Trzeci to brązowe plamienie i koniec? Dziś 6.04. pobolewa mnie podbrzusze.

Czy to krwawienie co trwało 2 dni mogło być okresem? Albo jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży:)

Witam!

Ponieważ krwawienie o którym Pani wspomina wystąpiło w 18 dniu cyklu, raczej nie było miesiączką. To tzw. krwawienie międzymiesiączkowe. Może być oznaką zaburzeń hormonalnych, cyklu bezowulacyjnego czy niewydolności ciałka żółtego. Jeżeli podobne objawy powtórzą się w kolejnych cyklach, należy udać się do lekarza ginekologa w celu ustalenia przyczyny zaburzeń miesiączkowania.

Jeśli podczas stosunku nie korzystali państwo z antykoncepcji, istnieje ryzyko że doszło do zapłodnienia. Jednak pobolewania w podbrzuszu są raczej zwiastunem krwawienia miesiączkowego (na objawy wczesnej ciąży jest jeszcze za wcześnie). Aby rozwiać te wątpliwości proponuję wykonać test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki. Do badania najlepiej użyć porannego moczu, w którym stężenie oznaczanego hormonu jest największe.