Krwawienie w terminie a pozytywne testy ciążowe

Witam, Staram się z mężem o dziecko. Dwukrotnie już poroniłam w pierwszych tygodniach ciąży. Okres dostałam w terminie tj. 9.08 lecz krwawienie trwało do 26.08. teraz już się zmniejszyło i tylko plamię. Zrobiłam między czasie 3 testy ciążowe z moczu w odstępach dwu dniowych. Wszystkie wyszły pozytywne. Byłam u lekarza lecz na usg ciąży nie było widać. Dodam że mam bóle w podbrzuszu i obolałe piersi. Czekam właśnie na wyniki bHCG. Bardzo proszę o pomoc.

Witam, domyślam się, że sytuacja musi być dla Pani bardzo stresująca - nie tylko stara się Pani o potomstwo, ale ma też Pani za sobą ciężkie doświadczenia związane z utratą ciąży. W chwili obecnej ważne, aby miała Pani wokół siebie zespół zaufanych specjalistów. Zapewne niezbędne będą do wykonania liczne badania (ginekologiczne, hormonalne). Wsparcie partnera w tym okresie będzie nieocenione, jednak i on odczuwa stres. Proszę rozważyć wizytę u psychologa/psychoterapeuty, który otoczy Panią troskliwym wsparciem w tym okresie. Pozdrawiam!