Krwawienie z dróg rodnych i czyszczenie jamy macicy - czy to była ciąża?

Witam, 2 maja dostałam krwotoku i miałam czyszczenie macicy, nie wiadomo z jakiego powodu, czekam na wyniki. Nie była to też ciąża. Potem około 5 dni plamiłam. 8 dni po zabiegu zaczęłam współżycie. Czy możliwe jest, że zaszłam w ciążę? Kiedy powinnam dostać kolejną miesiączkę? Czy zrobić test?

Witam! Niestety w treści zapytania nie znajduję informacji na temat długości Pani cykli, przez co nie mogę odnieść się do Pani pytania. Nie wiem również z jakiego powodu było masywne krwawienie, czy podobne dolegliwości występowały wcześniej, czy występowały inne dolegliwości. Jeżeli do stosunku doszło 8 dni po zabiegu to ryzyko ciąży jest znikome. Nawet gdyby w najbliższych dniach doszło do owulacji, to śluzówka jamy macicy nie jest przygotowana do przyjęcia zapłodnionej komórki jajowej. Pozdrawiam