Krwawienie z dróg rodnych po abrazji

Mam 51 lat i od 3 lat mam problemy dotyczace nieprawidlowych krwawien z drog rodnych.24.01. mialam robiona abrazje.Prosze o interpretacje wyniku.Rozpoznanie:Obfite skrzepy krwi oraz masy sluzu,rozfragmentowane endometrium z cechami wydzielania bez rozrostu.helena

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik jest prawidłowy - przyczyną krwawień nie jest proces nowotworowy. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą, który zlecił wykonanie badania.