Krwawienie z dróg rodnych po pierwszym stosunku seksualnym

Dwa dni po pierwszym stosunku z moim chłopakiem zaczęłam krwawić jak podczas okresu, tyle że miesiączkę powinnam mieć dopiero za tydzień. Krwawienie ustępuje już po drugim dniu. Dodam że współżyliśmy bez zabezpieczenia. Czy to krwawienie to po prostu wcześniejszy okres, czy są jakieś inne powody ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Potencjalnych przyczyn krwawienia może być wiele, w tym może być to miesiączka, wynik zaburzeń hormonalnych czy też schorzeń narządów płciowych. Sugeruję konsultację ginekologiczną.