Krwawienie z główki penisa u półtorarocznego brata

Witam. Wczoraj wieczorem zauważyłem z rodzicami, że główka penisa mojego półtorarocznego brata krwawiła. Dawniej nic takiego nie miał. Co może być tego powodem?

Aleksander Ropielewski

Dzień dobry. Ciężko mi bez badania powiedzieć co jest powodem występowania krwi w okolicy ujścia cewki moczowej u Pańskiego brata. Należy brać pod uwagę uraz, infekcje (wskazywałby na to stan zdrowia) choroby układu moczowego lub wady anatomiczne. Z pewnością konieczna jest konsultacja u pediatry.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski