Krwawienie ze skrzepami a podejrzenie ciąży

witam, jestem w 5 tyg ciazy, 2 razy pozytywny wynik testu, wczoraj wieczorem zauwazylam krwawienie, dzis rano bylo krwawienie ze skrzepami, pojechalam do szpitala, zrobili mi jeszcze raz test ciazowy z moczu wynik negatywny niewiem co mam myslec, rano zrobilam test sama w domu to byla slabiutka linnia, czy to poronienie czy da sie jeszcze podtrzymac ciaze???
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję aby wykonała Pani test na obecność b-hCG we krwi. Jest on znacznie bardziej swoistym wyznacznikiem ciąży. Proszę pamiętać iż krwawienia oraz skrzepy są bardzo niebezpieczne w ciąży i mogą oznaczać poronienie.