Krwawienie ze skrzepem po pęknięciu prezerwatywy

Ostatnia miesiączke miałam 19.07, moje cykle sa regularne. 28.07 w trakcie stosunku pękła prezerwatywa. 4.08 zauwazyłam śluz przypominający owulacyjny, który ustał, a od 3 dni bolały mnie piersi jak przed okresem. Wczoraj na bieliźnie zauwazyłam plamę z krwi. W trakcie siusiania wydzieliłam duży skrzep. Do konca dnia na podpasce pojawiała się krew jak okres, dziś ustała. Pojawiła się tylko plamka ze świeżej krwi i silne bóle brzucha. Czy to okres czy plamienie implantacyjne czy cos innego?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej precyzyjnie określić przyczynę krwawienia.Teoretycznie może być to plamienie implantacyjne, wynik zaburzeń hormonalnych czy też schorzeń narządu rodnego. Sugeruję wykonanie testu ciążowego oraz konsultację ginekologiczną.