Krwawienie żony od 6. tygodni w 20. tygodniu ciąży

zona ma krwawienie trwa to o kolo 6 tygodni a jest w 20 tygodniu ciaży dziecko dobrze sie rozwia szyjka ok 5 cm lozysko ok . lekarze mowia ze tkanki macicy pekaja i ze jest rozwarstwienie blon plodowych . lekarze sa bez radni .prosze o pomoc

Na pewno powinna przyjmować progesteron ( luteina lub duphaston) . Wykluczyć bezwzględnie należy przyczyny infekcyjne ( wymazy z pochwy i cewki moczowej : pełna biocenoza+ dodatkowo mykoplazmy, ureaplazmy, chlamydie ) W przypadku gdy nic nie wyjdzie ja i tak podaje pacjentce antybiotyk np. sumamed 500 2 tabl jednorazowo ( nie zaszkodzi , a kto wie czy nie uratuje dziecka).
Do tego odpoczynek i trzeba być dobrej nadziei :)
Pozdrawiam Chęciński Paweł