Krwiak i brak akcji serca a martwa ciąża

Ostatnia OM mialam 13.12.13, owu 28,29.12.13, mam potwierdzoną ciążę hcg 14.01. - 274, 17.01. -879, Podczas USG 14 i 21.01, lekarz poza zarodkiem 7mm w obydwoch terminach , z malenstwem, ktorego nie zmierzyl, zauwazyl duzego krwiaka, brak akcji serca - czy to jednoznaczny wyrok - martwa ciaza? Czy moge miec nadzieje, ze cos sie jednak zmieni? Za tydz mam zdecydowac o ewentualnym zabiegu, ale czy to nie za wczesnie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku wątpliwości warto udać się na wizytę do innego specjalisty w dziedzinie ginekologii, który zweryfikuje postawioną diagnozę. Jednak załączony opis wskazuje na właściwą diagnozę postawioną przez lekarza.