Krwiak na lewym udzie i ból w okolicy pachwiny

Witam. Mam 39lat i kilka dni po treningu mięśni nóg (z wykrokami z lekką sztangą) zauważyłem na tylnej części uda lewego krwiak. Ból który czułem przypominał zwykłe zakwasy. Zrobiłem usg gdyż ból w pachwinie i od wewnętrznej strony uda sugerował problem przywodzicieli. Badanie wykazało jednak lekkie naderwanie głowy przyśrodkowej m. dwugłowego w bliższej 1/3 głowy przyśr. Ból jednak jednak się nasilił i już trwa 3tydzień i to w miejscu przywodzicieli. Czy to normalne czy błąd badania? Co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy celem rozszerzenia diagnostyki.