Krwiak u kobiety w 9. tygodniu ciąży

Mam krwiaka 2cm na 2 cm nie krwiawie lekarz przepisal mi progestan i magnez oraz lezenie ale juz przy 2letnim synu jest to problem czesto boli mnie podbrzusze i dziwne ukucia oraz czuje jak robi mi sie gorka na brzuchu jakby mialo cos wyjsc jest to 9tydz ciazy wiec nie mozliwe ze to dziecko , czy to krwiak ? Prosze o pomoc

Witam! Opisane przez Panią objawy z cała pewnością związane są z istnieniem krwiaka. Proszę ściśle stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Przeciwne postępowanie grozi, niestety utratą ciąży.