Krwiak w 10 tygodniu ciąży u 40-latki

Jestem w10 tym tyg ciazy, mam krwiaka ktory nie ustepuje, czy to zle wrozy? Co moge zrobic zeby lepiej sie poczuc i ciazabyla mniej zagrozona?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Oprócz odpoczynku i oszczędzania się niestety niewiele może Pani zrobić. Obecność krwiaka zdecydowanie jednak niczego nie przesądza. Proszę być dobrej myśli. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.