Krwiak w 6 tygodniu ciąży

Jestem w 6 tyg. ciąży. Lekarz zrobił mi USG i znalazł krwiaka. nie krwawię tylko mam lekkie plamienie koloru ciemno brązowego lekarz zalecił mi odpoczywać Przyjmuję kwas foliowy Wizytę mam za 4 tyg. Czy ten krwiak to coś poważnego i czy powinnam przyjmować jeszcze inne leki.
KOBIETA ponad rok temu

W przypadku pojawienia się plamienia/krwawienia wizyta-izba przyjęć szpitala położniczego-kontakt z lekarzem prowadzącym.