Krwista wydzielina w dniu planowanej miesiączki w ciąży

Jestem w 6 tygodniu ciazy wczoraj tj 5 06 2014 przypadal by mi okres natomiast od wczoraj mam cos podobnego jak na poczatku okresu raz jest troche czegos jak krew a raz maz brazowa przy podcieraniu co moze byc przyczyna. Dodam ze nie przemeczam sue i nie boli mnie brzuch

Witam. W pierwszym trymestrze ciąży w czasie w którym przypadałby okres mogą pojawiać się plamienia imitujące plamienia miesięczne. Proszę pamiętać że powinna Pani pozostać pod stałą opieką ginekologa.