Krwotoki po zastosowaniu tabletek na poronienie

Witam,prosze pomuzcie mi,po wzieciu tabletek na poronienie,po poronieniu 10tego listopada zostala sama powloka,a 13tego listopada pusty pezherz ciazowy,do dzis mam krwawienia,mialam 3 krwotoki trwly po 1.5 godz i byly obfite bardzo,przy krwotoku z bolami wyszla mi zyla zolto zielona w srodku byla krew,mialam wtedy rozwarcie przez 3 dni,mam odczucie ze brzuch mi rosnie,nie odbywalam zadneggo gstosunku od pazdziernika,czy moge byc w ciazy czy to cos innego,prosze odp,bardzo dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy z pewnością powinny być powodem do niepokoju i mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie zdrowia i życia. Proszę niezwłocznie udać się do najbliższej izby przyjęć lub szpitalnego oddziału ratunkowego.

Stosowanie tabletek poronnych jest w Polsce zabronione i jest karalne. Radze się zastanowić zanim się coś napisze na forum. Konieczna jest natychmiastowa konsultacja ginekologiczna.