Która klinika lepsza w leczeniu białaczki - we Wrocławiu czy Katowicach?

Witam. Mam na imię Mateusz i mam 20 lat. Rok temu zachowrowałem na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Po długiej chemioterapii podjęto się przeszczepu szpiku od dawcy niespokrewnionego. Niestety po 6 miesiącach choroba wróciła. Zwracam się o pomoc w wybraniu kliniki, w której mogą mi pomóc. Mam ofertę z Wrocławia i Katowic, jednak nie wiem, na którą się zdecydować. Proszę o szybką odpowiedź.

Witam serdecznie,

Obie kliniki to ośrodki wysokospecjalistyczne, znane nie tylko w Polsce, lecz na całym świecie. Myślę, że nie ma znaczenia, którą klinikę Pan wybierze - w obu przypadkach będzie to trafny wybór.

Pozdrawiam serdecznie