Który krem nawilżający będzie odpowiedni dla cery trądzikowej?

który krem nawilżający będzie odpowiedni dla mojej trądzikowej, mocno zanieczyszczonej skóry? stosuję kwasy i chciałabym czymś nawilżyć skórę, a mam wrażenie że wszystkie kremy zapychają mi pory...

Zapytaj u kosmetyczki o preparaty profesjonalne np. z firmy Arkana, osobiście polecam krem z kwasem szikimowym z tej firmy, klienci dobrze go toleruja w czasie kuracji kwasami, jest lekki i dobrze nawilża. Być może gabinet, w którym wykonujesz zabiegi odsprzedaje kosmetyki a kosmetyczka, która zna twoją cere najlepiej doradzi wybór kremu.
Z ogólnodostepnych kosmetyków nawilżających dla skóry trądzikowej polecam apteczne np. AVENE Clean- Ac albo IWOSTIN Sensitia krem nawilżający SPF20 UVA14