Który to tydzień ciąży z wyniku betaHCG?
Mam pytanie, ponieważ odebrałam wynik badania betaHCG: 2889, z USG pęcherzyk o wymiarach 4,7 mm. Zastanawiam się, który to może być tydzień ciąży?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Czy w ciąży należy jeść za dwoje?
Witam serdecznie!
Przedstawione wyniki świadczą o młodej ciąży. Do zapłodnienia najprawdopodobniej doszło 3 tygodnie temu (wtedy też musiała mieć Pani owulację).
Według wyniku betaHCG oraz wielkość pęcherzyka ciążowego świadczą, że jest Pani w piątym tygodniu ciąży.
Pozdrawiam