Kuleczki podobne do pryszczy wokół sutka - co to jest?

Od dłuższego czasu wokół sutka pojawiają się kuleczki podobne do pryszczy. Gdy je wycisnę pojawia się biała wydzielina. Nikt nie wie co to jest i jak to usunąć lub uleczyć. Proszę o szybką odpowiedz! Pozdrawiam

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety bez możliwości zobaczenia zmian trudno postawić własciwą diagnozę. Z tego co pani opisuje moga to być krostki z ropną treścią, niemniej byłoby dobrze, aby udała się Pani do dermatologa. Lekarz zbada Panią, będzie miał możliwość zebrania dokładnego wywiadu i zaleci odpowiednie leczenie lub badania dodatkowe.

Pozdrawiam serdecznie