Kulka pod pachą. Co mogę z tym zrobić?

Mam 13 lat, golę się pod pachami, ponieważ denerwują mnie włosy. Po goleniu włosy rosną mi tak jakby pod skórą, wgłąb ciała, tak, że powstają bolące, zaropiałe kulki. Co mogę z tym zrobić? Jest to bardzo denerwujące.
13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.
Prawdopodobnie występuje u Pani problem wrastania włosków oraz zapalenia mieszków włosowych.
Najlepiej zmienić metodę usuwania włosów oraz stosować łagodne preparaty, które nie będą podrażniały okolicy.
Jeżeli mimo zmian nadal będą utrzymywały się dolegliwości, proszę udać się do dermatologa.
Pozdrawiam