Kupki z krwią a witamina K u 4-miesięcznej córki

Witam, jestem mamą 4miesięcznej dziewczynki. Mała jest karmiona piersią, w szpitalu otrzymała wit K. W domu podawaliśmy przez 2 tyg, ale Mała się bardzo ksztusiła więc przestaliśmy. Teraz dwa razy pojawiły się kupki z żyłkami krwi oraz raz brązowa krew ze śluzem. Czy jest to możliwe, aby była to konsekwencja nie podawania wit K?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest odpowiedzieć na tak zadane pytanie. Konieczna jest wizyta u pediatry, oraz wykonanie badania lekarskiego. Proszę udać się do pediatry.